2015 Trafik Sigortası Fiyatları

Araç sahipleri araçlarını risklere karşı korumak için araç kasko sigortası yaptırmaktadır ve araç trafik sigortası her yıl yeniden belirlenmektedir. 2015 trafik sigortası fiyatları 2015 yılında belirlenmektedir. Trafik sigortası veya araç kasko sigortası 1 yıllık olarak yapılmaktadır. Araç sahipleri çarpma, çarpılma, yanma, devrilme, çalınma, çalınmaya teşebbüs, sele kapılma, terör eylemlerinde zarar görme gibi risklere karşı araçlarını sigorta yaptırmaktadır.

Araç sahipleri, kasko sigorta şirketleri web sayfalarından online olarak trafik sigortası fiyat teklifi almaktadır. 2015 trafik sigortası fiyatları da online olarak teklif isteme formu web sayfasında bulunur. İstedikleri sayıda araç kasko sigorta şirketinden 2015 trafik sigortası teklifi alınarak incelenir. Kasko paketi içerikleri farklı olmaktadır ve standart kasko, full kasko, ek teminatlı kasko paketleri arasından seçim yapılmaktadır.

2015 trafik sigortası kasko paketleri arasında bulunan full kasko araçları bütün risklere karşı güvence altına almaktadır. Araç kasko sigorta şirketleri ile imzalanan poliçede aracın hangi risklere karşı güvence altına alındığı bulunur ve poliçeyi imzalayan araç sahibi prim ödemelerine başlar

Trafik Sigortası Fiyatları Zorunlu Trafik Sigortası Kasko Bedeli