Araba Sigortası Hesaplama

Araç sahipleri araçlarının karayollarında, otoparkta, ev önünde birtakım risklerle karşı karşı olduğunu bilmektedir ve risklerden koruyarak güvence altına almak için araba sigortası yaptırmaktadır. Araba sigortası hesaplama, araç kasko sigorta şirketleri tarafından yapılmaktadır ve standart kasko paketi, full kasko paketi, ek teminatlı kasko paketi olarak araç sahiplerine sunulmaktadır.

Araç sahipleri içerikleri farklı olan kasko sigorta paketlerinden birini seçerek araba sigortası hesaplama fiyatları üzerinde inceleme yapmaktadır. Seçtikleri kasko paketi için birçok araç kaskı sigorta acentesi tarafından verilen araba sigortası hesaplamalarını inceleyerek en uygun fiyat teklifi veren araç kasko sigortasına giderek poliçe imzalamakta ve prim ödemelerine başlamaktadır. Araç sahipleri poliçeyi imzaladıktan sonra prim ödemeleri başlamaktadır.

Araç kasko sigorta sigortası 1 yıllıktır ve isteğe bağlı sigortalar arasında bulunmaktadır. Kasko paketinde bulunan risklerden biri, birkaçı veya hepsi 1 yıl içerisinde gerçekleştiğinde, araç kasko sigorta primi ödeyerek aracını kasko yaptıran araç sahibine zarar ödenmektedir. 1 yıl süre sonunda araç sahibi isterse yeniden araç kasko sigortası yaptırmaktadır.

Trafik Sigortası Fiyatları Zorunlu Trafik Sigortası Kasko Bedeli