Trafik Sigortası

Trafik sigortası araçları güvence altına almak için araç kasko sigorta şirketleri tarafından yapılmaktadır. Araç sahipleri araç kasko sigorta şirketi ile poliçe imzalayarak ve prim ödemelerini yaparak aracını risklerden korumaktadır. Araçların karayollarında, otoparkta, ev önünde karşılaşabileceği riskler arasında çarpma, çarpılma, yanma, devrilme, çalınma, terör eylemlerinde zarar görme gibi riskler bulunmaktadır. Trafik sigortası ile güvence altına alınan araç sahipleri karayollarında endişesiz ve rahat bir şekilde araç kullanmaktadır. Risklerin gerçekleşmesi halinde araç kasko sigorta şirketleri tarafından araç sahiplerine karşılaşılan zarar ödenmektedir.

Kasko

Kasko isteğe bağlı olarak yapılan ve araçları çarpma, çarpılma, yanma, devrilme, çalınma gibi risklere karşı güvence altına alan bir işlemdir. İsteğe bağlı araç kasko sigortası, araç kasko sigorta şirketleri tarafından yapılmaktadır ve 1 yıllık aracı risklerden korur. Araç sahipleri ile araç kasko sigorta şirketleri arasında poliçe imzalanarak araç kasko işlemi gerçekleştirilmektedir. Poliçe imzalandıktan sonra araç sahibi prim ödemelerine başlar. Araç kaskosu yapılan araç poliçede yazılı olan risklerin gerçekleşmesi durumunda araç sahibine zarar ödenmektedir. Full kasko, standart kasko gibi farklı içerikte kasko paketleri bulunmaktadır.

Araç Sigortası

Araç sigortası ile araçlar karayollarında, otoparkta, ev önünde karşılaşabileceği risklerden korunmaktadır. Araç kasko sigorta şirketleri tarafından hazırlanan kasko paketleri ile araç sahibine sunulmaktadır. Standart kasko çarpma, çarpılma, yanma, devrilme, çalınma, çalınmaya teşebbüs risklerini kapsamaktadır. Full kasko ise aracın karşılaşabileceği bütün riskleri kapsamaktadır. Araç kasko sigorta şirketleri ile araç sahibi arasında poliçe imzalanarak gerçekleşmektedir ve araç sahibi tarafından prim ödemeleri yapılmaktadır. Araç sigortası yapılan araçlar, risklerin gerçekleşmesi halinde karşılaşılan zarar araç sahibine ödenerek güvence sağlanmaktadır.

Araç kasko sigorta şirketleri tarafından 2012 trafik sigortası ile araçlar karayollarında ve park halinde iken gerçekleşebilecek risklere karşı güvence altına alınmaktadır. Araç kasko sigorta şirketlerinin internet ...

Araç sahipleri araçlarını risklere karşı korumak için araç kasko sigortası yaptırmaktadır ve araç trafik sigortası her yıl yeniden belirlenmektedir. 2013 trafik sigortası fiyatları 2013 yılında belirlenmektedir. ...

Tüm Makaleleri Okumak için Tıklayın..
Trafik Sigortası Fiyatları Zorunlu Trafik Sigortası Kasko Bedeli