Online Trafik Sigortası Hesaplama

Araç sahipleri araçlarını araç kasko sigortası yaptırarak güvence altına aldığında endişesiz araç kullanmaktadır. Araç sahipleri araç kasko sigorta şirketlerinin internet üzerinde bulunan web sayfaları ile online trafik sigortası hesaplama listesine hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilmektedir. Sadece araç marka ve modelini girerek online trafik sigortası teklifi almaktadır. İstediği kadar araç kasko sigortası web sayfası üzerinden teklif alan araç sahipleri teklifleri karşılaştırmaktadır.

Online trafik sigortası hesaplama listelerinde bulunan kasko paketi seçeneklerini inceleyen araç sahipleri full kasko, standart kasko, ek teminatlı kasko paketlerinde teminat altına alınan riskleri inceleyerek kendisi için uygun olan kasko paketini seçmektedir. Kasko paketini seçtikten sonra araç kasko sigorta yetkili acentesine giderek poliçe imzalamaktadır.

Araç kasko sigorta şirketlerine prim ödemesi yapan araç sahipleri online trafik sigortası hesaplama rakamlarına göre ödeme yapmaktadır. Araç kasko süresi 1 yıldır. Bir yıl içerisinde araç kasko paketinde bulunan ve prim ödemeleri yapılan risklerden biri, birkaçı veya hepsi gerçekleştiğinde araç sahibine araç kasko sigorta şirketi tarafından maddi zarar bedeli ödenmektedir.

Trafik Sigortası Fiyatları Zorunlu Trafik Sigortası Kasko Bedeli