Trafik Sigortası Fiyat Listesi

Araç sahipleri trafik sigortası fiyat listesinde bulunan risklere karşı araçlarını güvence altına almak için araç kasko sigortası yaptırmaktadır. Araçlar çarpma, çarpılma, yanma, devrilme, çalınma, çalınmaya teşebbüs, sele kapılma, terör eylemlerinde zarar görme gibi risklerden korunmaktadır. Araç kasko sigorta şirketleri tarafından araç kasko sigortası yapılmaktadır ve isteğe bağlı bir sigorta çeşididir. Araç kasko sigortasının süresi 1 yıldır.

Araçlarını kasko yaptırmak isteyen araç sahipleri araç kasko sigorta şirketine giderek, faks ile veya online olarak trafik sigortası fiyat listesi almakta ve listeyi inceleyerek kendisi için uygun olan kasko paketini seçmektedir. Araç kasko paketleri standart kasko, full kasko, ek teminatlı kasko gibi farklı içerikte riskleri kapsamaktadır. Araç sahipleri seçtikleri kasko paketi için trafik sigortası fiyat listesinde belirtilen prim ödemelerini yapmaktadır.

Araç kasko sigorta acenteleri ile poliçe imzalayan ve ilk prim ödemesini yapan araç sahibinin aracı 1 yıl süresince kasko paketi ile seçilmiş olan bütün risklere karşı güvence altında olmaktadır. Full kasko paketi bütün riskleri kapsamaktadır.

Trafik Sigortası Fiyatları Zorunlu Trafik Sigortası Kasko Bedeli