Trafik Sigortası Karşılaştırma

Araç sahipleri karayollarında seyreden birçok risklerle karşılaşabilmektedir ve risklere karşı trafik sigortası yaptırarak araçlarını risklere karşı güvence altına almaktadır. Araç trafik sigortası yaptırmak için kolay ve pratik bir şekilde araç kasko sigorta şirketlerinin web sayfaları üzerinden fiyat teklifi alınmaktadır. Fiyat teklifleri araçların çarpma, çarpılma, devrilme, yanma, çalınma gibi riskleri kapsayacak şekilde hazırlanmaktadır.

Araç sahipleri birçok araç kasko sigorta şirketinin web sayfası üzerinden fiyat teklifi alarak trafik sigortası karşılaştırma yapmakta ve kendisi için en uygun fiyat teklifini sunan araç kasko sigorta şirketini seçmektedir. Full kasko sigorta paketi araçları bütün risklere karşı güvence altına almaktadır.

Araç kasko sigorta şirketine giden araç sahipleri seçmiş olduğu kasko sigorta paketinde bulunan riskleri kapsayan poliçeyi imzalayarak prim ödemelerine başlamaktadır. Poliçe kapsamında bulunan risklerin gerçekleşmesi halinde araç sahibine karşılaşılan maddi zarar tanzim edilmektedir ve araç kasko sigorta süresi 1 yıldır. Araç sahibi 1 yıl sonunda gönüllü sigorta çeşidi arasında bulunan araç kasko sigortasını yeniden yaptırabilmektedir ve araç güvence altında olmaya devam etmektedir.

Trafik Sigortası Fiyatları Zorunlu Trafik Sigortası Kasko Bedeli